Aktuální informace pro klienty

 

Pravidla poskytování služeb

vzhledem k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření virových onemocnění a s ohledem na ochranu zdraví zaměstnanců i klientů

     s účinností ode dne 1.9. 2022

  1. Vstup na pracoviště PPP s ochrannými prostředky dýchacích cest necháváme na rozhodnutí klientů a jejich zákonných zástupců.
  2. S nezletilým klientem se jako doprovod dostaví pouze 1 osoba.
  3. Služba nebude poskytnuta klientovi s příznaky virového onemocnění(teplota nad 37°C a vyšší, rýma, kašel, dušnost apod.).
  4. Je omezen volný pohyb klientů v prostorách pracoviště.

V Ostravě dne 1.9. 2022

Mgr. Marie Schindlerová

                                                                                                                            ředitelka PPP


Upozornění pro klienty PPP Poruba 

Pro návštěvníky pracoviště Ostrava – Poruba: vzhledem ke změně Návštěvního řádu SOŠ Prof. Z. Matějčka v souvislosti s GDPR je nutná evidence osob navštěvující budovu. Evidenci – záznam osoby – provede recepční školy na základě dokladu totožnosti (OP, ŘP, služební průkaz, případně jiný doklad totožnosti). 

Prosíme tímto všechny plnoleté osoby (zákonný zástupce, zletilý klient) které doprovází klienty na PPP, pracoviště Poruba, 17. listopadu 1123, aby byli připraveni na tuto evidenci a měli tedy k dispozici potřebný doklad totožnosti. 


Interaktivní formuláře

Vážení klienti, kolegové,

připravili jsme pro Vás nové interaktivní formuláře, které naleznete v sekci Dokumenty -> Formuláře. Jedná se o Žádost o vyšetření, Žádost o vyšetření školní zralosti, Zpráva MŠ, ZŠ a SŠ. Veškeré informace nutné, pro jejich vyplnění, naleznete přímo u výše zmíněných formulářů.

Kolektiv pracovníků PPP Ostrava


Objednávání klientů

Prosíme klienty PPP Ostrava, aby i nadále při podávání žádostí o vyšetření upřednostňovali elektronickou formu komunikace (příp. telefonickou). Můžete využít:

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, 
poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.
Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme 
s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy.
Příjmout a pokračovat
Odmítnout