Vážení klienti, kolegové,

připravili jsme pro Vás nové interaktivní formuláře. Jedná se o Žádost o vyšetření, Žádost o vyšetření školní zralosti, Zpráva MŠ, ZŠ a SŠ.

Pro optimální fungování interaktivních formulářů (např. funkční diakritiku) můžete využít jednu z následujících možností:

  • Formulář otevřete v prohlížeči, vyplníte, vytisknete a podepíšete, poté jej doručíte PPP vybraným způsobem (elektronicky – emailem, jako fotku, či sken), nebo osobně, či poštou.
  • Formulář si uložíte do svého počítače i pro pozdější potřebu a úpravy. V tomto případě je ale pro jeho plnou funkčnost nutné mít nainstalován program Adobe Acrobat Reader DC (dostupné na: https://get.adobe.com/cz/reader/). Po uložení jej vyplníte, vytisknete, podepíšete a doručíte na PPP vybraným způsobem (elektronicky – emailem, jako fotku, či sken), nebo osobně, či poštou.
  • Pokud jste majitelem datové schránky, přijímáme i formuláře bez podpisu (týká se pouze zákonných zástupců, ne škol!), datová schránka slouží, jako ověření Vaší totožnosti. Formulář nemusíte v tomto případě tisknout.

Formulář můžete vytisknout a vyplnit rukou, tak jak jste dosud byli zvyklí.

Upozorňujeme klienty, že formuláře přijímáme pouze s podpisem zákonného zástupce (vyjma bod 3).

Formuláře prosíme tiskněte oboustranně.

Pokud narazíte při vyplňování na nesrovnalosti, či nefunkční oddíly, prosíme abyste nás informovali, chybu se budeme snažit rychle napravit.

Kolektiv PPP Ostrava


Tiskopisy pro rodiče

Vážení rodiče,

berte prosím na vědomí, že k vyšetření se s nezletilým dítětem musí dostavit zákonný zástupce. V případě, že se nemůžete, z vážných důvodů, k vyšetření dostavit, můžete zplnomocnit jinou zletilou osobu (prarodiče, zletilé sourozence aj.). K tomu prosím využijte formuláře níže. Bez plné moci podepsané zákonným zástupcem nemůže být vyšetření realizováno. 

Tiskopisy pro mateřské školy

Tiskopisy pro základní školy

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, 
poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.
Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme 
s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy.
Příjmout a pokračovat
Odmítnout